linkdomain - пошук усіх посилань на сайт від Yahoo

Частою проблемою перед власником сайту є визначення усіх зовнішніх посилань на сайт. Знати хто і як, в якому контексті, посилається на сайт вкрай важливо та корисно.
Базовим методом розв'язання цієї задачі є використання спеціальних запитів до пошукових машин. Часто використовується запит link:yoursite або подібні в пошуковій машині Google.
Проте виникають дві суттєві проблеми
1. Запит повертає посилання лише на конкретну сторінку сайту, а не на всі сторінки. Це суттєве обмеження для сайтів з великою кількістю інформаційних сторінок (зокрема форумів, блогів, сайтів новин)
2. Запит повертає і внутрішньосайтові посилання. Що засмічує результат зайвою інформацією. Це суттєво для сайтів з великою кількістю сторінок та розгалуженою інформаційною структурою (приклади ті самі).
Тут може допомогти Yahoo та наступний синтаксис запитів до нього:
linkdomain:it.ridne.net -link:http://it.ridne.net -link:http://www.it.ridne.net -site:it.ridne.net

Даний запит вертає усі зовнішні посилання (ті що відомі для Yahoo) на it.ridne.net та його сторінки (включно з посиланнями на www.it.ridne.net). Внутрішні посилання усуваються.
Основним моментом тут є спеціальний пошуковий запит linkdomain який дає посилання на всі сторінки сайту, а не лише на чільну.

Єдиним недоліком даного методу є імовірно менша ніж в Гугла база проіндексованих сторінок (особливо в національних зонах).