Монографія "Позиціонування сайтів в глобальному інформаційному середовищі"

Побачила світ моя авторська наукова монографія "Позиціонування сайтів в глобальному інформаційному середовищі", Видавництво Львівської Політехніки, 2007р.
У монографії досліджено та вирішено важливу науково-технічну проблему позиціонування сайтів у глобальній системі World Wide Web. Для розв'язання цієї проблеми виявилося необхідним розглянути широке коло питань, зокрема розробити формальні моделі глобальної системи WWW, її окремих складових, сайтів та аудиторії сайтів, методи ефективного позиціонування сайтів різних типів у системі WWW, методи та алгоритми побудови Веб-холдингів з метою покращання позиціонування окремих сайтів та автоматизовану систему керування Веб-холдингом.
Книга призначена для спеціалістів з проектування, розробки та позиціонування Веб-сайтів, науковців у галузі глобальних інформаційних систем, Інтернету та WWW, фахівців з електронної комерції та Інтернет-реклами, менеджерів комплексних Веб-проектів, а також для аспірантів та студентів відповідних спеціальностей.
Мир чудес

https://app.studyraid.com/ Саморобки. Прикраси своїми руками Гарні місця! Варто відвідати в Україні Гарні місця! Чудеса!!